Nore Van Beek
Nore tekent al haar hele leven. In 1970 begon ze als tekenaar-planner op archeologische opgravingen in Cyprus, Griekenland en Groot-Brittannië. Later werkte ze onder meer in Australië en gaf ze op verschillende plaatsen les.
Haar fascinatie voor kunst en het menselijk lichaam ontstond in Parijs op een tentoonstelling van Francis Bacon. Later ontmoette ze er haar idool en was ze verkocht voor het leven. Sindsdien maakt ze olieverfschilderijen en probeert ze die te combineren met haar interesse voor grafiek. Een rare mix.
In 1986 vond haar eerste tentoonstelling plaats in Australië. Sindsdien komt ze om de zoveel jaar met een reeks nieuwe werken naar buiten. Momenteel heeft ze een atelier in kunstencentrum Kaleidoscoop te Mortsel
Sinds kort heeft Nore zich ook gespecialiseerd in het restaureren en reinigen van schilderijen.